ریش تراش سری 9000 فیلیپس

ریش تراش فیلیپس سری 9000 یکی از فوق العاده ترین ریش تراش هایی که تا الآن شاید دیده باشید .این ریش تراش موهای کوتاه، ریز و خوابیده روی پوست شمارا به راحتی بلند کرده و 30 درصد اصلاح بهتری نسبت به مدل های دیگر خواهید داشت. تیغه های ماشین ریش تراش فیلیپس مدل 9000 در 8 جهت مختلف با کمترین زحمت شما روی پوست شما انطباق پیداکرده و موهای صورت شمارا تا 20 درصد بیشتر سریع تر گرفته و اصلاح می کند .سیستم بالا آورنده مو را برای شما گفتیم که به چه صورت عمل می کند.

هر طور که راحت هستید صورت خود را خشک چه با ژل یا کف اصلاح حتی مرطوب اصلاح کنید. خط زن دقیقی برای ریش و سیبید شما در نظر گرفته شده است. نمایشگر دیجیتالی روی بدنه آن میزان شارژ را به شما نشان خواهد داد .

ریش تراش فیلیپس سری 7000

خیلی از افراد در اصلاح با ماشین های ریش تراش دچار سوزش پوست می شود چون پوست های آن ها قطعاً حساس است ریش تراش فیلیپس سری 7000 ساخته شده برای آن هایی که پوست حساس دارند. پوشش میکرو سطح ریش تراش کمک می کند تا ریش تراش به راحتی روی پوست حرکت کند. تیغه های ریش تراش سری 7000 فیلیپس ته ریش سه روزه را نیز به خوبی اصلاح می کند.

سر فلک سی این ریش تراش به 5 جهت حرکت کرده تا با فشار کمتر شما بتوانید اصلاح بهتری داشته باشید. اگر جزو افرادی هستید که اصلاح با کف اصلاح را دوست دارید این امکان را سری 7000 می دهد به شما که هم خشک، مرطوب و یا با ژل، کف های اصلاح نیز زیر دوش اصلاح خوب داشته باشید. نمایش بصری نشانگر باتری به شما کمک می کند تا از وضعیت باتری دستگاه خود اطلاع داشته باشید. با یک بار شارژ کردن یک ساعته می توانید 50 دقیقه اصلاح راحت داشته باشید همچنین زمانی که نیاز به اصلاح سریع دارید با 5 دقیقه شارژ کردن یک اصلاح کامل را به شما تقدیم خواهد کرد.

بررسی ماشین ریش تراش فیلیپس 890

ریش تراش فیلیپس at890 خشک و تر از دسته ی ریش تراش های <<اَکو تاچ>> AquaTouch کمپانی فیلیپس Philips، است و با استفاده از آن برای همیشه از عوارض اصلاح خشک صورت و حساسیت و جوش ها و التهابات مختلف پوستی در امان خواهید ماند.هرگونه ژل و فوم و نیز اصلاح زیر دوش، بدون کوچک ترین نگرانی از بایت ایمنی کاربر و ایمنی خودِ دستگاه ریش تراش، توسط کمپانی سازنده ی ریش تراش فیلیپس at890 تضمین شده است.

قیمت ماشین فیلیپس 890 Philips

به غیراز ویژگی استفاده ی توأمان خشک و مرطوب ماشین ریش تراش فیلیپس 890 باید به ویژگی دیگر ریش تراش فیلیپس at890 مبنی بر انحنای ف حائل بر تیغه های آن اشاره کرد که کم ترین میزان اصطکاک پوست با تیغه ها را تنظیم می کند که همین امر نیز خود موجب کاهش شدید التهاب یا تغییر رنگ پوست بعد از اصلاح تر و حتی خشک می شود.

خصوصیت دیگر ماشین ریش تراش فیلیپس،890 فناوری موسوم به <<کلوز کات بِلئید>> CloseCut Blade است که شمارا از فشار دادن دستگاه بر روی پوست صورتتان بی نیاز می کند و خودِ دستگاه جهت صحیح اصلاح موها را می یابد.

ویژگی دیگر تیغه های ماشین ریش تراش فیلیپس 890 عبارت است از هم پوشانی شناور تیغه های آن بر روی یکدیگر که یک مزیت فوق العاده بزرگ برای ریش تراش فیلیپس at890 محسوب می شود؛ زیرا هم پوشانی شناور تیغه ها باعث می شود که آن ها در هنگام حرکت بر سطح پوست، با خمیدگی ها صورت شما انطباق یابند. این ویژگی یعنی این که نیازی به فشار دادن ماشین ریش تراش فیلیپس 890 برای اصلاح بهتر صورتتان نخواهید داشت و با نرمی اصلاحی راحت و کامل را انجام خواهید داد.

ویژگی های ماشین ریش تراش فیلیپس S7370 :​

 • طراحی ارگونومیک و زیبا ویژه آقایان خوش سلیقه
 • اصلاح کوتاه ترین موها
 • وجود سری نرم جهت آسیب کم تر به پوست
 • شارژ دستگاه در زمان کوتاه
 • تیغه های دوگانه جهت اصلاحی پر سرعت
 • میزان ولتاژ مورد نیاز: 100 تا 240 ولت
 • دارای چراغ نشانگر تعویض سری و قفل سفری
 • مجهز به چراغ نشانگر باتری و تمیز کردن
 • دارای سیستم اصلاح دقیق بدون نقص
 • طراحی مناسب سری برای حرکت راحت و بدون لغزش
 • ضد آب

منبع : https://www.usa.philips.com/c-m-pe/face-shavers

بلیط اتوبوس آنلاین را از کجا تهیه میکنید؟

زبان بدن در مذاکره

معرفی شهر زیبای بانه

ریش ,تراش ,اصلاح ,فیلیپس ,های ,پوست ,ریش تراش ,تراش فیلیپس ,می کند ,ماشین ریش ,تیغه های ,تراش فیلیپس at890

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kasraa9959 pikasojtarh tilkatel pichakqplus armoo mahyagap sightitema provartheso gobottlemould sang4